bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 03 مهر 99 ،‌ 11:46
bolet_tele
حال که قرار است کارها به درستی صورت پذیرد و این موضوع نیز در حال حاضر در جامعه به صورت عمومی مطرح شده، چه بهتر که فرصت را مغتنم شمرده و به رییس سازمان صدا وسیما اعلام نماید که در کل کشور و یا حداقل در محدوده ی استان خراسان رضوی، چنين فيلم ها وسریال هايي پخش نشوند
کد خبر: 6863
تاریخ انتشار: جمعه ، 5 شهریور 1395 - 27 September , 2020

امان اله شجاعی: امام جمعه ی مشهد کنسرت را در مشهد مقدس ممنوع کرده و فرموده اند که اجازه نخواهند داد که در حریم رضوی چنین خلافی صورت پذیرد.

ظاهرا ایشان از این بابت دستور ممانعت داده اند که اولا کنسرت را که در آن شادی وسرور است و احیانا در هنگام اجرا ممكن است خانم بی حجابی  پیدا شود و دوم این که در جایگاهی قرار دارند که قدرت و توان انجام این کار را هم داشته اند، به چنين امري مبادرت ورزيده اند.
این جانب به عنوان یک شهروند مسلمان از ایشان که چنین اقدام جسورانه ای داشته اند تقاضا دارم که کار را در نیمه رها نکرده و آن را به درستی و به تمامه به سرانجام برساند.

جناب علم الهدی؛ مستحضرید که سیمای جمهوری اسلامی ایران با داشتن شبکه های متعدد و در طول شبانه روز، به نمایش فیلم ها و سریال های خارجی مشغول است که در هیچکدام از آنها حجاب اسلامی رعایت نمی شود.

حال که قرار است کارها به درستی صورت پذیرد و این موضوع نیز در حال حاضر در جامعه به صورت عمومی مطرح شده، چه بهتر که فرصت را مغتنم شمرده و به رییس سازمان صدا وسیما اعلام نماید که در کل کشور و یا حداقل در محدوده ی استان خراسان رضوی، چنين فيلم ها وسریال هايي پخش نشوند، مگر نه این است که در هنگام پخش مستقیم بازی های جهانی و یا خارج از ایران مسولین صدا وسیما نهایت سعی خود را مصروف این می کنند که مبادا نامحرمی با قواره ی ناپسند در تلویزیون دیده شود؟ آیا مشاهده ی موهای پریشان در خیابان و تلویزیون باهم تفاوت دارند؟

آیا دیدن موهای پریشان در هنگام ورزش از سيماي جمهوري اسلامي ايران که چندان قابل کنترل هم نیست، با هنگامی که با تصمیم مسولین به تمام خانه ها ارسال می شود تفاوت دارد؟

انشا…خداوند بزرگ به جناب علم الهدی عمری باعزت دهد تا توفیق آن را بیابد که آنچه مي بايد انجام می شده ولی در گذشته ميسر نشده، با قدرتی که درحال حاضر ايشان دارا مي باشند، به سرانجامش برسانند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار