bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۱۲ فروردین ۹۹ ،‌ ۰۱:۵۵
bolet_tele
زلال، چون آب ایستاده ای و حادثه تو را نمی سوزاند.
کد خبر: 7283
تاریخ انتشار: سه شنبه ، ۶ مهر ۱۳۹۵ - 31 March , 2020

جی کی نیوز: هفتم مهرماه بنام «آتش نشانی و ایمنی» نامگذاری شده است. این روز بهانه ای است تا به گرامیداشت انسان هایی بپردازیم که از جان و آسایش خود در راه حفظ جان و آسایش ما می گذرند تا بتوانیم در امنیت زندگی کنیم.

هدف از نامگذارى این روز به عنوان روز ملى ایمنى و آتش نشانى، تبدیل ایمنى در کشور به یک فرهنگ می باشد. در کشور ما بیش از ۱۶۰ سال از تأسیس اولین ایستگاه آتش نشانی در شهر تبریز به سال ۱۲۲۱ شمسی و نزدیک به هشتاد سال از تأسیس آتش نشانی پایتخت می گذرد، اما هنوز در جزیره خارگ و در قسمت اصلی شهر ایستگاه آتش نشانی به چشم نمی خورد؛ هرچند شاهد تلاش و ازخودگذشتگی مجموعه کارکنان آتش‌نشانی شرکت های نفتی مستقر در سطح جزیره هستیم.

در سال گذشته با توجه به حوادث اتفاق افتاده در مخازن نفتی و منطقه بومی نشین و …، شاهد تلاش بی وقفه آتش نشانی شرکت پایانه های نفتی، فلات قاره و پتروشیمی بودیم که با کنترل آتش سوزی از هدر رفت سرمایه ملی جلوگیری و آرامش و آسایش را به شهر هدیه دادند.
طی پیگیری خبرنگار جی کی نیوز از اعضای شورای اسلامی شهر خارگ  و مصاحبه اخیر با رییس شورای اسلامی شهر اعلام شد که در سال گذشته طی درخواست کتبی شهرداری خارگ، زمینی جهت راه اندازی ایستگاه آتش نشانی خارگ خریداری شده و در بودجه مصوب شهرداری خارگ اعتباری حدود ١٢میلیارد ریال جهت خرید ماشین آلات آتش نشانی و احداث ایستگاه پیش بینی شده که نیاز می باشد شهرداری خارگ با سرعت بیشتر این موضوع را اجرایی نماید.

سایت خبری جی کی نیوز هفتم مهرماه روز ایمنی و آتش نشانی را خدمت تمامی آتش نشانان ایران اسلامی و بخصوص آتش نشانان مستقر در جزیره خارگ تبریک می گوید.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 6960
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار