bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
در روزهای اخیر ماموران یک نهاد امنیتی با حضور ناگهانی در دفتر رییس فدراسیون فوتبال، نامه ها و مدارک موجود در میز کار و کارتابل های اتاق کار علی کفاشیان را جمع آوری و ضبط کردند.
کد خبر: 883
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 16 آذر 1394 - 13 April , 2021

 در روزهای اخیر ماموران یک نهاد امنیتی با حضور ناگهانی در دفتر رییس فدراسیون فوتبال، نامه ها و مدارک موجود در میز کار و کارتابل های اتاق کار علی کفاشیان را جمع آوری و ضبط کردند.

به گزارش تابناک ورزشی از یک منبع موثق، ماموران مذکور وجه نقد و ارز موجود در اتاق علی کفاشیان را نیز صورتجلسه کرده و فعلا ضبط کردند تا بررسی های لازم انجام شود.

 گفتنی است علی کفاشیان سه سال پیش نیز بر سر رسیدگی به یک پرونده ، برای چندساعت در حالت بازداشت به سر می برد که با ضمانت افراد معتبر و قید کفالت لازم در آن مقطع آزاد شد اما آن ماجراها تمام شده بود و شخص رییس فدراسیون هم درباره آن موضوع در چند مصاحبه مختلف توضیح داد که در رسانه ها نیز منتشر شد اما در آستانه انتخابات اسفندماه فدراسیون فوتبال، رسیدگی به مسایل مختلف حوزه مدیریتی فدراسیون در قریب به 8 سال گذشته، یکی از ضرورت های موجود به حساب می آمد که به نظر می رسد مورد توجه ارگان های ذیربط قرار گرفته است.

شایان ذکر است اینگونه بررسی ها و تحقیقات نهادهای بازرسی در کشورهای صاحب فوتبال نظیر ایتالیا ، فرانسه، آرژانتین و آلمان نیز طی سالهای اخیر بارها دیده شده و حتی پلیس با دخالت و ورود ضربتی اقداماتی را در جهت تضمین فضای پاک و سلامت فوتبال انجام داده است که حتی منجر به دستگیری بزرگترین چهره های فوتبالی دنیا هم شد و مورد استقبال جامعه جهانی ورزش هم قرار گرفت. در حال حاضر نیز در صورت صحت عملکرد فدراسیون فوتبال با ریاست علی کفاشیان و مدیران زیر مجموعه اش، می توان با خیالی آسوده به استقبال انتخابات آتی فدراسیون فوتبال ایران رفت. گفتنی است گزارش مفصل کمیسیون اصل نود مجلس نیز به سرانجام رسیده و گفته می شود در فرصت کوتاه باقیمانده تا انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی، این گزارش نیز در صحن علنی خوانده می شود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار