bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
معاون عمراني استانداري روزدوشنبه در جمع شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرستان دیر افزود: اکنون 75 درصد جمعیت استان بوشهر در شهرها سکونت دارند. وی ادامه داد: به رغم تلاش های گسترده به دلیل محدود بودن منابع درآمدی، هنوز به نکته ایده آل شهری دست پیدانکرده ایم که شهرداران باید با همفکری شورای شهر به […]
کد خبر: 951
تاریخ انتشار: سه شنبه ، 17 آذر 1394 - 12 April , 2021

معاون عمراني استانداري روزدوشنبه در جمع شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرستان دیر افزود: اکنون 75 درصد جمعیت استان بوشهر در شهرها سکونت دارند.

وی ادامه داد: به رغم تلاش های گسترده به دلیل محدود بودن منابع درآمدی، هنوز به نکته ایده آل شهری دست پیدانکرده ایم که شهرداران باید با همفکری شورای شهر به دنبال منابع درآمدی پایدار برای شهرداری باشند. باستی گفت: از منابع مختلف مبلغ 145 میلیارد ریال به پنج شهر شهرستان دیر کمک کردیم. وی افزود: این درحالی است که بودجه عمرانی این شهرها 50 میلیارد ریال بوده است.

وی برنامه ریزی برای درآمد پایدار برای شهرداری ها را مهم دانست و گفت: انتظار داریم در زمینه تامین منابع درآمدی پایدار برنامه ریزی شود و جایی که به کمک ما نیاز است همراهی خواهیم کرد. معاون عمرانی استانداری بوشهر ظرفیت های شهرستان دیر را با ارزش خواند و گفت: شهرستان دیر دارای ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری است و شهرداران می توانند با استفاده از این ظرفیت ها درآمد پایدار برای شهرداری ایجاد کنند.

وی نقش شورای اسلامی شهر در همراهی با شهردار را مهم دانست و اظهارداشت: شوراهای شهر باید درارائه راهکار وتصمیم سازی در ساخت و سازشهر نقش داشته باشد تا با این کار مشکلات شهر برطرف شود. باستی مشارکت مردم در عمران شهری را بسیار اثرگذار دانست و گفت: شهرداران بایدافکار و ایده های مردم در امر عمران شهری را به مشارکت بگذارند و فاصله خود با مردم را کاهش دهند. فرماندار دیر هم در این نشست گفت: نگاه دولت تدبیر و امید به عمران شهری و روستایی قابل ستایش است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار